Létavértesi Fitness és Szabadidő Sport Egyesület
irinyi Storno 2020
Arcíhum
Írta: Bertóthy Tamás   

Kedves érdeklődők!

Sajnálattal közöljük, hogy a december 5-re tervezett

Irinyi – túra a kialakult járványügyi korlátozások miatt, ELMARAD!!!

(Szíves megértéseteket köszönjük!)

 
vizi2020 beszámoló
Arcíhum
Írta: Bertóthy Tamás   

 Nincs két egyforma belőle! (XXII. Körös – túra 2020)

Huszonkettedik alkalommal indult útnak a Létafit SE kenuszállítója a 16 vízijárművel, hogy újabb gyerekeknek adjon felejthetetlen élményt a Körösök csodálatos világából. Bár a tavasszal még úgy tűnt, hogy talán először a vizitúrázás történetében, most elmarad  szeretett vizitúránk, ám szerencsére július elejére minden  jóra fordult. Talán ennek a hosszú bezártságnak is köszönhető, hogy az idén rekord gyorsasággal betelt a létszám, amit a szervezők amúgy is  túl méreteztek. Sajnos így is sokan lemaradtak a vándor táborról. A közel 60 fő ellátása, gardírozása így aztán kemény próba elé állította a tábor szervezőit. Ám ismét jó szellemű csapat jött össze, akik jó magaviseletükkel, vidám természetükkel megkönnyítették a táborvezetők dolgát. Az időjárás is a segítségünkre sietett, mert bár mostanában elég szeszélyesen viselkedik, azért evezés közben mindig a szebbik arcát mutatta. Kilenc újonc tett vizijártassági vizsgát és 5 fő kapott kormányos képesítést. Nekik gratulálunk, a támogatóknak pedig köszönjük az önzetlen támogatásukat:

Soós Tibor-Léta-tészta kft, Szabó János- PÉKHÁZ, Sas János, Misuta Zoltán, Kozma Zoltán – Mézeskalács 2000, Hosszú Mihály Békéscsaba.

A vizitábor menüpont alatt pedig elolvashatjátok a mi Tinódi Lantos Sebestyénünk, alias E.C. naplóját, mely, mint mindíg, most is  hűen mutatja be a tábor hangolatát.

 
Körös túra indulás '20
Arcíhum
Írta: Bertóthy Tamás   

Körös – túra 2020

Kedves érdeklődők!  nagyon hamar betelt az idei turnus, sajnos már nem lehet jelentkezni. Az utaslistát megtekinthetitek a vizitábor menüpont alatt, ugyanott részletes program is található. A szükséges felszerelés listáját és az indulás pontos időpontját lejjebb találhatjátok. kellemes  készülődést kívánunk!

LISTA   A  SZÜKSÉGES FELSZERELÉSRŐL: Hálózsák, kispárna, polifoam, vagy matrac (szükség esetén biztosítunk) fürdőnadrág, törölköző, papucs (vízálló szandál vagy vizicipő), szabadidő ruha, meleg pulóver, 4-5 póló, napolaj vagy naptej (lehetőleg 20-30 faktoros) baseball sapka, vagy szalma kalap (kendő)  szúnyog és kullancs riasztó,  esőkabát,  wc papír,  zseblámpa, bicska (ajánlott) horgászbot (ajánlott) minimális költőpénz (kb 3-4000 Ft) Étkészletet, sátrat, mentőmellényt biztosítunk.

INDULÁS: 2020 JÚLIUS 13-ÁN HÉTFŐN 7.00 ÓRAKOR AZ EMELETES ISKOLA ELŐL (Szabó-busz)

 
vizitábor 2020
Arcíhum
Írta: Bertóthy Tamás   

VIZITÁBOR!!!!

 

Kedves érdeklődők! június 5-től lehet jelentkezni a 2020-as vizitáborra, melynek időpontja: július 13 hétfő – július 18 szombat

TERVEINK SZERINT CSAK EGY (!) TURNUS LESZ, MELYNEK MAX. LÉTSZÁMA 50 FŐ.  RÉSZLETES PROGRAM, TUDNIVALÓK, JELENTKEZÉSI LAP A VIZITÁBOR MENÜPONT ALATT TALÁLHATÓ.

 
Irinyi Teljesítménytúra 2019 Eredmények
Írta: Bertóthy Tamás   
 Irinyi 15 km 2019 Női
HelyezésVersenyzőTelepülésIdőtartam
1Fazekas Dóra (6)Tiszafüred1:48:00
2Darmstadter Anett (20)Debrecen2:44:00
2Szabó Zsófia (19)Debrecen2:44:00
4Bihari Tímea (119)Létavértes3:16:00
5Szabó Béláné (40)Debrecen3:29:00
6Jónás Réka (120)Létavértes3:31:00
6Szabó Renáta (121) 3:31:00
8Oláh Noémi (110)Debrecen3:40:00
8Tarnai Panna (109)Létavértes3:40:00
10Osztényiné Krátky Éva (23)Békéscsaba3:44:00
11Szabó Erzsébet (176)Hajdúböszörmény3:50:00
12Kovács Zsuzsa (149)Debrecen-Józsa4:05:00
13Pongrácz Ágnes (72)Nagyrábé4:06:00
13Tóth Zsóka (74)Létavértes4:06:00
13Tuza Petra (73)Nyíregyháza4:06:00
16Szántó Zsuzsanna (26)Sáránd4:07:00
17Erdősné Dézsi Ágnes (60)HAJDÚNÁNÁS4:08:00
17Iván Ildikó (59)Hajdúnánás4:08:00
17Kátai Ibolya (66)Debrecen4:08:00
17Kovács Margit Anita (63)Hajdúdorog4:08:00
17Oláhné Médi Csilla (61)Hajdúnánás4:08:00
17Oláhné Szabó Magdolna (64)Hajdúnánás4:08:00
17Szabó Éva (62)Hajdúnánás4:08:00
24Máté Enikő (81)Létavértes4:09:00
25Kovács Józsefné (34)Létavértes4:10:00
25Müller Krisztina (37)Létavértes4:10:00
25Szabó Janka Regina (31)Létavértes4:10:00
25Szatmári Erika (32)Létavértes4:10:00
25Szatmári Gréta (30)Létavértes4:10:00
25Szatmári Laura (33)Létavértes4:10:00
25Szima Csenge (28)Létavértes4:10:00
25Szimáné Nagy Ágota (29)Létavértes4:10:00
25Tóthné Ujvárosi Andrea (35)Létavértes4:10:00
25Ujvárosiné Slifka Mariann (38)Létavértes4:10:00
25Vályi Éva (36)Létavértes4:10:00
36Pintér Mónika (127)1193 Budapest4:14:00
36Rimóczi Katalin (128)Budapest4:14:00
38Györös Mária (94)Debrecen4:15:00
38Kocsis Gáborné (153)Debrecen4:15:00
38Legoza Bálintné (92)Debrecen4:15:00
38SZŰCS  MÁRAI (95)DEBRECEN4:15:00
38Varsányi Lászlóné (93)Debrecen4:15:00
43Berechi Andrea (21)Létavértes4:21:00
44Dr Kiss Erzsébet (177)Debrecen4:22:00
44Nagy Viktória (13)Létavértes4:22:00
46Oláh Emma Lívia (50)Létavértes4:25:00
47Pankotainé Égerházi Andrea (79)Debrecen4:27:00
47Pankotai Fanni (76)Debrecen4:27:00
47Pankotai Józsefné (78)Debrecen4:27:00
50Zsiros Rebeka (133)Létavértes4:30:00
51Serbánné Zagarits Judit (88)Hosszúpályi4:32:00
51Székely Lajosné (91)Debrecen4:32:00
51Szűcs Ibolya (89)Debrecen4:32:00
54Dóráné Rizmayer Mária (105)Derecske4:33:00
54Farkasvölgyi Győzőné (107)Derecske4:33:00
54Hegyesi Katalin (108)Derecske4:33:00
54Szőllősi Józsefné (106)Derecske4:33:00
58Nagy Sándorné (169)Hajdúböszörmény4:38:00
59Győrfi Mária (45)DEBRECEN4:39:00
59Kertész Józsefné (85)Hajdúszoboszló4:39:00
59Komódi Erzsébet (42)Debrecen4:39:00
59TÓTH ANDRÁSNÉ (43)DEBRECEN4:39:00
63Borsi Sándorné (164)Hajdúböszörmény4:40:00
63Kapusiné Magyar Margit (163)Hajdúböszörmény4:40:00
63Magyar Antalné (160)Hajdúböszörmény4:40:00
63Mírkó Imréné (157)Hajdúböszörmény4:40:00
63Szabó Ferencné (170)Hajdúböszörmény4:40:00
63Széll Katalin (168)Hajdúböszörmény4:40:00
63Török Józsefné (156)Hajdúböszörmény4:40:00
70Tóthné Lovas Róza (14)Hajdúböszörmény4:41:00
71Kéki Jánosné (172)Hajdúböszörmény4:42:00
71Nagy Mihály Tiborné (131)Debrecen4:42:00
71Párványikné Nagy Viktória (123)Debrecen4:42:00
71Párványik Noémi (130)Debrecen4:42:00
71Szabóné Magyar Mária (162)hajdúböszörmény4:42:00
71Szulyák Imre (122)Debrecen4:42:00
77Bakó Molli (113)Létavértes4:43:00
77Csige Mandula (112)Létavértes4:43:00
77Csige Medve Mária (114)Létavértes4:43:00
80SOLTÉSZ KATALIN (44)Debrecen4:49:00
81Igerth-Nagy Krisztina (111)Halásztelek4:50:00
81Nagy Zsuzsa (117)Debrecen4:50:00
83Fekete Panna (140)Debrecen4:52:00
83Gulyás Éva (138)Debrecen4:52:00
83Kovácsné Katona Irma (143)Derecske4:52:00
83Kovács Zsuzsi (142)Derecske4:52:00
83Mocsár-Vámos Mariann (144)Debrecen4:52:00
88Angyal Zita (103)Debrecen4:53:00
88Rása Miklósné (104)Debrecen4:53:00
90Komlósi Ildikó (132)DEBRECEN4:54:00
91Természet Járók (51)Létavértes5:01:00
92Schaffné Brosch Ildikó (86)Debrecen5:02:00
93Galó Attiláné (18)Debrecen5:03:00
93Jónizs Lajosné (16)Debrecen5:03:00
95Dr Boros Lajos Imréné Varga Éva Mária (96)Debrecen5:04:00
95Zsupos Imréné (174)Hajdúböszörmény5:04:00
97Pataki Istvánné (53)Debrecen5:07:00
98Őrsy Attiláné (100)Debrecen5:23:00
99Soltész Márta (83)Debrecen5:27:00
100Kovács Zsuzsánna (99)Debrecen5:28:00
101Árvai Irén (54)Debrecen5:29:00
102Rikovics Fanni (179)Győr5:37:00

 

Irinyi 15 km 2019 Férfi
HelyezésVersenyzőTelepülésIdőtartam
1Pongor Norbert (7)Létavértes1:48:00
2Balázs Péter (8)Debrecen1:56:00
3Juhász Ádám (3)Debrecen2:04:00
4Zsiros Zsolt (4)Létavértes2:18:00
5Kocsis Gábor (151)Debrecen2:21:00
6Guba Dániel (137)Létavértes2:26:00
7Nagy Zoltán (175)Létavértes2:52:00
8Kovács Károly (141)derecske3:22:00
9Szabó Béla (41)Debrecen3:29:00
10Dr. Kuun Aladár (49)Debrecen3:39:00
11Osztényi József (24)Békéscsaba3:44:00
12Domján Sándor (87)Létavértes3:49:00
12Fekete Tamás (5)Kokad3:49:00
14Gyarmati Zalán (102)Létavértes3:53:00
14Józsa Norbert (101)Létavértes3:53:00
14Zajácz György (48)Debrecen3:53:00
17Csendes Ferenc (150)Nádudvar4:05:00
17Nagy Levente (1)Budapest4:05:00
17Varga Márton (2)Debrecen4:05:00
20Bene Lajos (27)Derecske4:07:00
20Kiss Attila (25)Derecske4:07:00
22Buzás Ferenc (148)Debrecen4:08:00
22Csuth Boldizsár (146)Létavértes4:08:00
22Nagy Vitéz András (147)Debrecen4:08:00
22Ötvös Imre (65)Hajdúnánás4:08:00
26Kovács Sándor Dávid (56)Debrecen4:09:00
26Nagy József (55)Létavértes4:09:00
26Szatmári Marcell (58)Létavértes4:09:00
26Zurbó Benjámin (57)Létavértes4:09:00
30Papp Levente (80)Létavértes4:10:00
30Szűcs Dominik Patrik (75)Ercsi4:10:00
32Aleksza Csaba (154)Mikepércs4:11:00
32Aleksza Gergő (155)Mikepércs4:11:00
34Panyik Zoltán (129)Ócsa4:14:00
34Szűcs Sándor (126)Budapest4:14:00
36Kocsis Gábor (152)Debrecen4:15:00
37Orbán Töhötöm (22)Létavértes4:21:00
38Kassai László (178)Debrecen4:22:00
39Pankotai Zsolt (77)Debrecen4:27:00
40Zsiros András (135)Létavértes4:30:00
40Zsiros Ábel (136)Létavértes4:30:00
40Zsiros József (134)Létavértes4:30:00
43Pócsi Sándor (90)Debrecen4:32:00
44Apró Tibor (158)Hajdúböszörmény4:38:00
44Nagy Sándor (171)Hajdúböszörmény4:38:00
44Vígh-Tarsonyi László (12)Aszód4:38:00
47Antal János (47)Debrecen4:39:00
47Bene Tibor (82)Derecske4:39:00
47Csontos Zoltán (39)Debrecen4:39:00
50Dani Sándor (166)Hajdúböszörmény4:40:00
50Magyar Antal (159)Hajdúböszörmény4:40:00
50Szarvas Sándor (165)Hajdúböszörmény4:40:00
53Deli Vince (15)Jászapáti4:41:00
54Márton József (118)Debrecen4:42:00
54Párványik Csaba (125)Debrecen4:42:00
54Párványik Dániel (124)Debrecen4:42:00
54Szabó Sándor (161)Hajdúböszörmény4:42:00
54Szalóki Gábor (167)Hajdúböszörmény4:42:00
59Cseh Attila (68)Létavértes4:45:00
59Cseh Ádám (69)Létavértes4:45:00
59Cseh Kristóf Márk (70)Létavértes4:45:00
59Terdik Ádám (71)Létavértes4:45:00
59Terdik László (67)Létavértes4:45:00
64Derzsy Kálmán (46)Debrecen4:49:00
65Nagy Gábor (116)Debrecen4:50:00
65Szabolcsi Kristóf (115)Debrecen4:50:00
67Fekete Tamás (139)Debrecen4:52:00
67Mocsár Gábor (145)Debrecen4:52:00
69Zsupos Imre (173)Hajdúböszörmény4:59:00
70Jónizs lajos (17)Debrecen5:03:00
71Aranyosi Bence (52)Létavértes5:04:00
71Boros Gergely (97)Debrecen5:04:00
71Deák Bertalan (98)Debrecen5:04:00
74Dr. Pénzes András (9)Balmazújváros5:12:00
74Pénzes András (11)Balmazújváros5:12:00
74Pénzes Tamás (10)Balmazújváros5:12:00
77Tisza Imre (84)Debrecen5:27:00

 

Irinyi 30 km 2019 Női
HelyezésVersenyzőTelepülésIdőtartam
1Schmidt Júlia (63)Létavértes4:04:00
2Törökné Buri Éva (49)Hajdúszoboszló4:23:00
3Dr. Szabó Ágnes (59)Hajdúnánás5:17:00
4Czabai Bernadett Éva (9)Debrecen5:32:00
5Nagy Tünde (62)Debrecen5:38:00
6Varga Aliz (54)Debrecen5:45:00
7Somné Huszti Anett (19)Monostorpályi6:28:00
8Leviczkyné Dobi Mária (51)Sós6:37:00
9Szabóné Gulyás Brigitta (67)Létavértes7:05:00
10Konkoly Józsefné (34)Ózd7:09:00
11Szilágyi Erzsébet (36)Szolnok7:15:00
12Bartókné Bucsi Ilona (40)Egyek-Ohat7:28:00
13Dr. Kéner Antónia (57)Bocskaikert7:36:00
14Vizi Nóra (17)Debrecen7:38:00
15Deboyser Julie (11)Debrecen7:51:00
15Kiss Petra (27)Geszteréd7:51:00
15Szécsi Anikó (22)Debrecen7:51:00
18Dr. Mayer Krisztina (2)Miskolc7:53:00
18Kissné Belényesi Magdolna (53)Létavértes7:53:00
20Balogh Zita (30)Debrecen8:14:00

 

Irinyi 30 km 2019 Férfi
HelyezésVersenyzőTelepülésIdőtartam
1Futó Gergely (42)Debrecen2:42:00
2Nemes Péter (47)Debrecen2:56:00
3Gellén László (32)Debrecen3:15:00
4Ujvárosi Máté (55)Létavértes3:21:00
5Tóth György (60)Békéscsaba3:52:00
6Borsós Tamás (45)Sarkad3:56:00
6Csiszér Áron (44)Gyula3:56:00
8Kerékgyártó József (38)Debrecen4:04:00
8Ujvári Gábor (39)Debrecen4:04:00
10Kigyós Sándor (48)Hajdúszoboszló4:23:00
11Bagdi István (58)Hajdúnánás5:17:00
12Bencsik Gábor (46)Miskolc5:36:00
13Bárdos Miklós (61)Borsodnádasd5:38:00
14Gál Zoltán (12)Tiszaújváros5:44:00
14Soltész Zoltán (14)Tiszaújváros5:44:00
16Körmendi Tamás (15)Gyöngyös6:08:00
17Török József (29)Álmosd6:09:00
18Nagy Gergő (8)Álmosd6:14:00
19Sóti Richárd (43)Szentes6:34:00
20Szabó János József (66)Létavértes7:05:00
21Konkoly József (33)Ózd7:09:00
22Varga Antal (35)Debrecen7:15:00
23Juhász Sándor (50)Hajdúszoboszló7:17:00
24Bartha Szilárd (37)Debrecen7:23:00
25Hajdu Zoltán László (41)Hortobágy7:28:00
26Kolozsvári Valentin (65)Kunmadaras7:30:00
26Lakatos Máté Imre (64)Törtel7:30:00
28Erdős Imre (1)Hajdúböszörmény7:36:00
28Molnár Zoltán (18)Hajdúböszörmény7:36:00
28Nagy Béla (56)Bocskaikert7:36:00
31Babik András (24)Debrecen7:51:00
31Bartha László (10)Püspökladány7:51:00
31Bóta Csaba (5)Hajdúszoboszló7:51:00
31Csontos Károly Attila (28)Derecske7:51:00
31Czill István (4)Mikepércs7:51:00
31Demeter István (13)Debrecen7:51:00
31Dr.Polgár Dávid (7)Debrecen7:51:00
31Molnár Dávid (23)Mikepércs7:51:00
31Nagy Gyula (21)Hajdúböszörmény7:51:00
31Nagy Lajos (20)Ebes7:51:00
31Nagy Zoltán (25)Debrecen7:51:00
31Nyakas Gábor (6)Debrecen7:51:00
31Sárközi Zoltán (26)Hajdúszoboszó7:51:00
31Terjék Ádám (16)Debrecen7:51:00
45Diószegi Zsolt (3)Budapest7:53:00
45Kiss László (52)Létavértes7:53:00
47Tóth Balázs (31)Hajdúsámson-Sámsonkert8:14:00

Módosítás dátuma: 2019. december 03. kedd, 21:43
 
Teremfoci 2020
Arcíhum
Írta: Bertóthy Tamás   

Kedves Focirajongók!

Az idén egyesületünk nem szervezi meg Létavértes Város  Téli Teremlabdarúgó Bajnokságát, melynek több oka is van. A részletekért kattints a Teremfoci menüpontra.

 
Irinyi beharangozó19
Teljesítmény túra
Írta: Bertóthy Tamás   

Kedves Túrázók!

Az idei Irinyi Teljesítmény túrát november 30-án szombaton rendezzük az elmúlt években megszokott egyszerűséggel, szíves vendégszeretettel, meglepetésekkel. A távok és az itiner változatlan. Részletek a teljesítménytúra menüpont alatt…….

REGISZTRÁCIÓ 

Módosítás dátuma: 2019. november 12. kedd, 22:17
 
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 1 / 33